Ga naar inhoud

Lekker ontspannen met vrienden, even bijkletsen met je vriendinnen of samenkomen met je familie, dat kan perfect met een high bier of high wine. In Zundert heb je verschillende plekken waar dit mogelijk is. Wij hebben ze voor je op een rijtje gezet. 

Test je bierkennis bij eet- & biercafé Den Hoek

Als je echt iets meer wilt weten over bier, dan moet je bij eet- & biercafé Den Hoek zijn. Tijdens de high bier maak je kennis met verschillende bierstijlen uit binnen- én buitenland. Daarnaast worden er lekkere, bijpassende hapjes geserveerd. Je gaat met een volle maag én een hoop bierkennis van tafel! 

Eet- & biercafé Den Hoek
Rucphenseweg 14 Klein-Zundert 
Stockfoto

High krieken bij café Den Thuur

Eens iets anders proberen? Bij café & cafetaria Den Thuur in Achtmaal kun je terecht voor een High Kriek. Niks geen theekransje, ga voor de fruitbiertjes bij Den Thuur. 

Café & cafetaria Den Thuur 
Achtmaalseweg 178 Achtmaal 

High wine voor kenners en genieters bij restaurant Bij de Nonnen

Een middagvullend programma met wijn en hapjes, dat klinkt fantastisch toch? Helemaal uit Nieuw-Zeeland of het vertrouwde Frankrijk, tijdens de high wine bij Restaurant Bij de Nonnen proef je ze allemaal. En dat gecombineerd met heerlijke hapjes van het seizoen. Smakelijk! 

Restaurant Bij de Nonnen 
Molenstraat 11 Zundert 
Stockfoto

Elke keer een ander biertje bij café Ut Krisje

Ook bij café Ut Krisje kun je terecht voor een heerlijke high bier. Ze serveren elke keer een ander biertje en uiteraard horen daar heerlijke hapjes bij. Kom jij door alle rondes heen? 

Feestcafé Ut Krisje 
Sint Bavostraat 77 Rijsbergen
Stockfoto

Eten & Proeven bij Lokaal 104

Kies je voor het 6 gangen-menu of het 8 gangen-menu? Wat je ook kiest, bij Lokaal104 zorgen ze ervoor dat je de lekkerste bieren krijgt geserveerd met daarbij heerlijke, bijpassende gerechtjes. 

Lokaal104
Molenstraat 104 Zundert
Stockfoto